Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Mežu īpašniekiem

Personalizēti piedāvājumi mežu īpašniekiem

Jums ir mežs, bet neesat pārliecināts, kā likt tam pelnīt? Uzticamā SIA "Medību un Meža konsultācijas" speciālistu komanda izstrādās individuālu piedāvājumu, kas ļaus saņemt maksimālu ieguvumu no jebkuras mežu platības.

Caurredzams sadarbības process

Mum.lv ir svarīgi ievērot godīgas komercprakses principus, tāpēc mēs klientam – meža īpašuma pārdevējam – nodrošinām maksimālu peļņu par savu īpašumu bez slēptiem nolūkiem. Īpašuma pirkšanas un pārdošanas process tiek balstīts uz tiešu sadarbību ar investoru un īpašuma pārdevēju.

Ne vienmēr pats galvenais ir īpašumu pārdot uzreiz – lai saņemtu lielāku peļņu, piemeklēsim izdevīgāko risinājumu.

Ērta pakalpojuma norise

Meža īpašnieku sadarbība ar mums, Mum.lv komandu, ir ērta – uzlabojot pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, esam atvieglojuši pieteikuma iesniegšanas procesu un tagad Jūs to varat paveikt vien dažu minūšu laikā!

Piedāvājuma pieprasījums

Piedāvājuma saņemšana

Konsultācija

(pēc nepieciešamības)

Līguma slēgšana

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu, kas balstīts uz Jūsu īpašuma aktuālajiem datiem, nepieciešams iesniegt pieteikumu mājaslapā.

Pēc Jūsu sniegtajiem datiem Mum.lv speciāli izstrādās personalizētu piedāvājumu un nosūtīs to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. 

Ikvienam potenciālajam un esošajam klientam piedāvājam individuālu konsultāciju, kura ietver atbildes uz interesējošiem jautājumiem 

Lai vienotos par tālākām darbībām ar mežu īpašumu, tiek slēgts līgums starp abām iesaistītajām pusēm.

 

Sadarbojoties ar mums, ieguvējs būsiet Jūs!

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet cenu piedāvājumu ne ilgāk kā 3 darba dienu laikā!

Vēlies piedāvāt savu meža īpašumu?