Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Par mums

Uzticama sadarbība meža īpašumu realizācijai

SIA "Medību un Meža konsultācijas" ir uzņēmums, kas jau teju 10 gadus nodarbojas ar meža īpašumu starpniecības pakalpojumiem.

Gadu gaitā esam radījuši pakalpojumu, kas mežu īpašniekiem nodrošina īpašuma realizāciju par maksimālo iespējamo cenu.

Kas raksturo uzņēmuma darbību?

Pieredze

Caurredzamība

Uz klientu vērsta sadarbība

Ilggadējs darbs meža īpašumu starpniecības pakalpojumu nozarē sniedzis pieredzi, kas ļauj rast izdevīgākos risinājumus klientiem.

Mūsu uzņēmuma pamatvērtības balstās uz godpilnu attieksmi pret klientiem – sadarbība norit caurredzami un klientam saprotami.

Klients ir mūsu galvenā vērtība, tāpēc īpašumu pārdošanas procesā meklējam iespējas, kas ļauj piedāvāt izdevīgākos sadarbības nosacījumus.

 

SIA "Medību un Meža konsultācijas" sadarbība ar tiešajiem pircējiem un ārzemju investoriem sniedz iespēju realizēt īpašumu par objektīvu cenu, kas atbilst tā vērtībai, un garantē, ka īpašums nonākts godprātīgu īpašnieku rokās.

Mūsu rūpes – Jūsu ieguvumi

Mum.lv speciālistu komandā apvienojušies nozares speciālisti, kas visa sadarbības procesa laikā pieņems izsvērtus lēmumus, lai Jūs varētu saņemt pēc iespējas lielāku ieguvumu par savu meža īpašumu. 

Mēs zinām, ka īpašumu iegāde prasa laiku, tāpēc tā vietā, lai fokusētos uz ātru peļņu, meklējam piemērotāko pircēju, kas Jums ļaus nopelnīt vairāk.

Ikviena "Medību un Meža konsultācijas" darbība tiek veikta ar vienu mērķi – lai Jūs veiksmīgi, ērti, droši un izdevīgi gūtu to peļņu no meža, kas Jums pienākas.